Güçlü Patent

Hakkımızda

Güçlü Patent , Sinai ve Fikri mülkiyet haklarının korunması amacıyla (Marka, Endüstriyel Tasarım, Patent ve Faydalı Model Tescilleri) siz müvekillerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek üzere; 2007 yılında Türk Patent Enstitüsü`ne 1478 Sicil No ile kayıtlı Marka&Patent Vekili Uygar Kırlı tarafından kurulmuştur.Güçlü Patent, bilim ve teknolojinin gelişmesine, buluşların özendirilmesine katkıda bulunarak, müvekillerimizin özel bilgilerinin, kayıtlarının gizliliğine önem vererek dürüstlük ve yetkinlikle hizmetlerini sürdürmektedir.
   
Güçlü Patent, güven, dürüstlük, ve açık iletişimi temel alarak endüstriyel ve teknolojik gelişmeleri yakından takip ederek ve alt yapısını güncel tutarak gelişmeye devam etmektedir. Firmamız, taklitlerin önüne geçmeyi, haksız rekabeti engellemeyi Türkiye’de ve dünya da buluşçuluğu ve markalaşmayı hedefleyen firmaların hukuki haklarını korumayı amaç edinmiştir. Marka, Patent ve Endüstriyel Tasarım tescil işlemleri uzun süreçli ve uzmanlık gerektirdiğinden firmamız bu konuda profesyonel genç ve dinamik kadrosu ile hızlı ve güvenilir bir şekilde değerli müvekkillerimize hizmet vermeye devam etmektedir.

  Vizyonumuz
  Türkiye’de ve dünyada firmaların, müteşebbislerin Sinai Mülkiyet konularında danışacağı lider firma olmak.

  Misyonumuz
• Müşteri odaklı, gizlilik esaslı, karşılıklı güvene dayanan, hızlı, kaliteli ve profesyonel hizmet sunarak Türk müteşebbislerine Sinai mülkiyet bilincini kazandırmak.
• Global pazarda Türk firmalarının rekabet gücünü arttırmak.
• Yurt dışı firmaların Sinai mülkiyet haklarının Türkiye pazarında etkin bir şekilde korunmasını sağlamak.

 

 

Güçlü Patent'te her müvekkilin bir müşteri temsilcisi ve uzmanı vardır. Bu sayede firmalarımızın ihtiyaçlarına etkin bir şekilde odaklanabilmekteyiz.

 

Başvurularınızı olabilecek en kısa sürede yapmayı taahhüt ediyoruz. Marka başvurusu 1 saat, tasarım ve patent başvurusu 1 gün içerisinde).

 

Başvuru öncesi yaptığımız ücretsiz araştırma hizmetimizle, müşterilerimize risksiz ve güvenli bir tescil süreci sunuyoruz.

 

Uzmanlarımız Türkiye'nin seçkin vekilleri arasında yer alan kişilerdir.

 

Dürüstlük ve şeffaflık en güvendiğimiz yanımızdır.

 

Gerek marka başvurusu gerekse diğer hizmetlerimize ilişkin hizmet bedellerimiz son derece makuldür. Ayrıca esnek ödeme opsiyonlarımız bütçenizi zorlamadan kendinizi koruma altına almanızı sağlayacaktır.

 

Markanızın takibi ile ilgili hizmet bedeli talep etmiyoruz.

 

Birlikte çalıştığımız Patent ve Marka Hukukunda tecrübeli avukatlarımız tüm hukuki isteklerinizi en hızlı ve etkin şekilde cevaplayabilecek tecrübeye sahiptirler.

 

Size bir telefon kadar yakınız. Aradığınızda mutlaka konusuna hakim bir uzmanımızı karşınızda bulacaksınız.

 

 Biz bir danışmanlık firmasıyız. Bu sayede, müvekkillerimiz patent-marka tescili haricindeki hizmet sektörüne yönelik diğer ihtiyaçlarında da bizden profesyonel hizmet almaktadır